Yazılı Soruları-Soru Bankaları-Yaprak Test-2009-2010 Yazılı Sınav Soruları ve Cevapları

Yazılı Soruları-Soru Bankaları-Yaprak Test-2009-2010 Yazılı Sınav Soruları ve Cevapları (http://www.yazilisorulari.org/)
-   Belirli Gün ve Haftalar İlgili Yazılıar (http://www.yazilisorulari.org/belirli-gun-ve-haftalar-ilgili-yaziliar/)
-   -   Dünya Kadınlar Günü Tebrikleri (http://www.yazilisorulari.org/belirli-gun-ve-haftalar-ilgili-yaziliar/38226-dunya-kadinlar-gunu-tebrikleri.html)

orkunali 03-04-2013 12:43 PM

Dünya Kadınlar Günü Tebrikleri
 
Dünya kadınlar Günü Tebriği Örnek,
Kadınlarımız dünyanın en değerli ve özel varlıklarıdır. Yılda bir günde olsa kadınlarınızı hatırlamak onlar sosyal hakları yaşam biçimleri sorgulamak ve daha şartlarda yaşatmak için her bireye düşen görev kadına saygı duymaktır.

Bezi sheyler sevilir cenki onlar deyerlidir,bezi sheyler deyerlidir cunki onlar sevilir.Qadinlar her ikisine layiqdir.8 Mart bayramin mubarek!

Dunyanin en gozel qadinini 8 Mart beynelxalq qadinlar gunu munasibeti ile tebrik edirem! Heyatin her zaman sevgi ile dolu olsun.

8 Mart qadinlar gunu munasibeti ile sizi tebrik edirem. Arzu edirem su qeder temiz,heyat qeder canli,cicek qeder teravetli ve gozel qalasiniz.

Bu gun dunyanin qadinlar qarshisinda bash eydiyi gundur.Haminin varligi size borcludur.8 Mart bayraminiz mubarek.

Bezi sheyler sevilir chunki onlar deyerlidir, bezi sheyler deyerlidir chunki onlar sevilir. Qadinlar her ikisine layiqdir. 8 Mart bayramin mubarek!

Mektub sizindir buyurun achin, mektubun cavabini tez yola salin. Mektubu achan boyuk ehtiram, mektubu oxuyana urekden salam. 8 Mart bayraminiz mubarek.


Yazılı Soruları-Soru Bankası-Yaprak Test-Ders Notu-Konu Anlatımı-Proje Ödevi- Performans Görevi-Zümre Tutanakları-Yıllık Plan-Etkinlikler, Çalışma Yaprakları Tüm Zamanlar GMT +6 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:23 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0