Oyuna başlamam çok ilginc olmuşdu Askeri personel oldugum için zamanımın cogunda eglen mek ve zaman gecirmek için internete takılıyordum. Ama birzaman sonra internetde oynayacak oyun kalmamışdı Bİlgisayarıma yuklemiş oldugum oyunlarda artık sarmıyordu. bidönem izin kulanmışdım o CengizHan2 ile işde ozman tanışdım .
Nişanlımı ve Ailesini ziyaret etmek için gitmiştim 9 10 yaşların da eşimin erek kardeşi bi oyun oynuyordu benim de gözüm takıldı kurtlar ve ayıların oldugı biyerde bir ata binmiş ve bu hayvanları keserek bişey ler yapıyordu dkkatimi cekdi ve biraz ilgilendim oyunu anşlamaya calışdım başlarda cok basitgibi geldi ama efek ve karakderin cıkardıgı sesler fon müzikleri hoşuma gitmimişdi . Derken eve geldim ama aklımda halen oyunda ki fon müzikleri ve karakdersesleri vardı onugun oyunu indirdim ve sabaha kadar sadece av bölgesin de hayvanları kesdim ve müzükleri dinledim sabaha kadar yanlız 13 lvl kasmışdım . derken başkentyazan yere gitidim oyun açılalı cok kısa bi süre olmuşdu buneden le en yüksek leveller 70 75 lvl di nasıl lvl ala bilirim diye bir kac oyuncuya sordum görev alam yapma etkinlik zindan lar hazine mgaralaraı ve diger görevleri kaba ca ögren mişdim ilk cahrım savaşcıydı tam oyun dan sıkılmaya başladıgımda yanımdan yanında sırtlan la gecen bi oyun cu gördüm hemen sırtlanı nerden aldıgını sordum.Şaman karakderine özel bi hayvan oldugunu söyle bende 25 lvl le kasdıgım cahrımı silerek şaman karakderi yani oyunda bircok kişi tarafından tanın mamı saglayan comandoooo atlı karakderimi oluşdurdum. 70 lvl kadar kasdıkdan sonra görevimin dogudaolması ve internet ulaşımı olmadıgı için oyuna 3 ay kadar giremedim. 3 ayın sonunda izine geldigim da cehrımı acdıgım da 80 lvl oldugunu görün ce cok şaşırdım o dönem cevirim dıı etkinligi olmuş ve cevirim dışı karakderler lvl kasmışdı bu cok hoşuma gitti. ve ben oyuna tam nlamıyla baglandım

comandooo atlı karakderimi parmak la gösterilecek bir hale getirmiş tim. Cahrım dan herkes bahsetsin ve tanısı istiyordum buz kaplanı atlı bir binek oyuna yeni yamayla dahil oldugu dönemde evrim denen binek yeteneklerin degişdirmek için kulaılan magzenmeyi kulandıgım da binegimde 4 akdif olarak tabir etdigimiz yetenekler gelmişdi bu cok hoşuma gitti ama sonradan ögrendimki buyeteneklerden sadece 2si benim işime yarıyodu . Bende buamaçla başladıgım yolda 6akdif li ilk buz kaplanını yaparak oyunda 1 lki yapmışdım tam 1 sene boyunca 2 sunucada benim binegim den bahsedildigi kulagıma gelmeye başlamışdı benkısmen amacıma ulaşdım bu iş bukadar derken yeni yamalar yeni eglence ler yeni binekler oyunda herzman bir üste gecmek sürekli oyunda yeni amaclar beni oyun adaha cok bagladı şimdi isim degişdirme parşomeni ile yeni isim verdigim HellofAngel ( CEHENNEM MELEGİ ) Olarak atlandırdıgım cahrım şuan 102 lvl ve herkes halen gerek cahrım dan gerek yani yapmış oldugum cehennem ejderi adlı binegimden bahsediliyor ve ben halen bu daha başlangıc diyorum CÜNKÜ BU OYUNDA HER GÜN YENİ BİR BAŞLANGIC . ben EMRAH .HelLofangel atlı cahrın sahibi size bu oyunu şitdetle öneriyorum hepinizi CENGİZ HAN 2 DÜNYASINA GÜCÜN VE CESARETİN OYUNUNA BEKLİYORUZ.....çahr ve binek bilgilerine baka bilmeniz içn(Screenshot by Lightshot)