Modern yaşam alanlarına en akılcı çözümler sunan Bft Türkiye ve Nice Türkiye dair tüm otomatik kapı ihtiyacınızı karşılamaktadır. Otomatik kapı mekanizmalarına dair aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz ürünlerde her müşteri ihtiyacına hitap eden seçenekler mevcuttur. Uzun yılların verdiği yenilikçi anlayış ile tasarlanan tüm ürünler performansından ödün vermeyecek niteliklerde kalite standartları çerçevesinde imal edilmektedir. Sorunsuz kullanımlarınız için tasarlanan tüm ürünler basit montajı ile güvenli kullanımı da beraberinde getiriyor. Kullanımda emniyeti sağlayacak her türlü güvenlik sistemi ile güveninize kalıcı bir itimat oluşturacak ürünler makine talimatları doğrultusunda güvenliğinizi maksimum düzeyde koruma altına alacak. Tercih edeceğiniz aksesuar seçeneklerine uygun olarak çok daha güvenilir ve çok daha konforlu bir kullanım olanağı bulacağınız otomatik kapı mekanizmalarının işlevselliği ön plana çıkacak.


Yanan kayar, fotoselli, kanatlı, katlanır, seksiyonel kapı ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz gibi kollu ve sabit tipte bariyer sistemleri için ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.Bft motor farkı ile kaliteli ürünlere en ekonomik fiyat avantajlarında sahip olacağınız ürünler için motor ve aksesuar seçenekleri de satışa sunulmaktadır. Ayrıca set halinde satışa sunulan motor seçeneklerinden ihtiyaçlarınıza uygun olan motor modelini tercih ettiğinizde tek fiyata aksesuar seçeneklerine de sahip olabilirsiniz.


Kaliteli ürün satışının yanı sıra satış sonrasında servis imkanı ile de memnuniyetinizin devamlılığına imkan tanıyan Bft yetkili servis rahatlığı ve konforu bir arada yaşamanızı sağlıyor. Düşük voltajda az enerjiyle yüksek performans sağlayacağınız ürünlerle otomatik kapı mekanizmalarını kullanım ihtiyacı hissettiğiniz her alanda bütçenizden tasarruf etmiş olacaksınız. Kullanım konforunda zaman tasarrufuna da imkan tanıyan tüm ürünler kapılarınızın yönetimini elinizde bulundurmanızı sağlayacak. Endüstriyel tesislerde, evlerinizde, iş yerlerinizde veya kullanım ihtiyacı duyduğunuz her alanda gönül rahatlığı ile tercih edeceğiniz otomatik kapı ürünleri yaşam kalitenizi bir adım ötelere taşımanızı sağlayacak.